1. - 4. Razred
1. mjesto:
- AniÄić Hanna, 2. r. OÅ Viktora Cara Emina, Lovran (KovaÄević Snježana)
- Čabrijan Petra, 3. r., OŠVežica, Rijeka (Rumora Miljenka)
- Djeca cijelog razreda, 1. r., OŠMertojak, Split (Barić Roberta)
- ÄuriÅ¡ević Klara 4. r., OÅ Grgura KarlovÄana, ÄurÄ‘evac (RupÄić Monika)
- ÄuriÅ¡ević Dora, 4. r., OÅ Grgura KarlovÄana, ÄurÄ‘evac (RupÄić Monika)
- Igrić Leda, 1. r., OÅ Antun NemÄić Gostovinski, Koprivnica (PoÅ¡ta ÄurÄ‘ica)
- KleÄak Vilner Erika, 1. r., OÅ J. Å ižgorića, Å ibenik (Å arić Helena)
- Koškanac Ema, 3. r., OŠBraća Radić, Koprivnica (Mlinarić Vesnica)
- KrstiÄević Danijela, 4. r., OÅ Zadarski otoci, Zadar (Diklan Željka)
- Lukinović Laura, 2. r., OŠRovišće, Rovišće (Koprivnjak Renata)
2. mjesto:
- Bradić Leo, 4. r., OŠBraća Radić, Koprivnica (Petrušić Vesna)
- Černi Ena, 2. r., III Osnovna šokola Bjelovar, Bjelovar (Turković Suzana)
- Hacan Oliver, 3. r., Hrvatska nastava u Å vicarskoj, Dietikon (Å afran Mihaela)
- Jović Lucija, 4. r., OŠZadarski otoci, Zadar (Diklan Željka)
- Koškanac Toni, 1. r., OŠBraća Radić, Koprivnica (Turk Ines)
- Lukić Cvita, 3. r., OŠJurja Barakovića, Ražanac (Zekanović Ana)
- Medić AnÄ‘ela, 2. r., OÅ Josip PupaÄić, OmiÅ¡ (UtrobiÄić Ankica)
-
Oslovar Viktorija, 2. r., IV. OŠBjelovar, Bjelovar (Vuković Goranka)
- Varvodić Ivano, 4. r., HN u Å vicarskoj, Horgen (KovaÄević Jadranka)
- Vukelić Aleksija, 3. r., OŠVežica, Rijeka (Rumora Miljenka)
- Vukonić Ema, 1. r., OÅ Antun NemÄić Gostovinski, Koprivnica (FigaÄ Sanja)
3, mjesto:
- Babić Rebeka, 3. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj, St. Gallen (Babić Danijela)
- Barlović Tina, 1. r., OŠOroslavje, Osorlavje (Šuk Ankica)
- Äuranec Tin, 2.r., IV. OÅ Bjelovar, Bjelovar (Vuković Goranka)
- Kapoši Josip, 3. r., OŠZrinskih Nuštar, Nuštar (Škrabo Nevenka)
- Kokić Lea, 3. r., OŠLadimirevci, Ivanovci (Marinjak Ljiljana)
- Milovac Matija, 1. r., OÅ Viktora Cara Emina, Lovran (KovaÄević Snježana)
- PaviÄić Stipe, 4. r., OÅ Zadarski otoci, Zadar (Diklan Željka)
- PaviÄić Nicole, 1. r., OÅ Marina Držića, Zagreb (Budimir Zrinka)
- RogoÅ¡ić Stipe, 2. r., OÅ Josip PupaÄić, OmiÅ¡ (Fistanić Marina)
- Sabljak Patrik, 3. r., III Osnovna šokola Bjelovar, Bjelovar (Brekalo Nataša)
- Šifkorn Laura, 1. r., OŠBraća Radić, Koprivnica (Sinjeri Štefanek Edita)
- Vrdoljak Lucija, 1. r., OŠRovišće, Rovišće (Pek Melita)
5. - 8. Razred
1. mjesto:
- Bagarić Mia, 6. r., OŠKajzerica, Zagreb (Brkić Nina)
- Čaval Dina, 7. r., OŠČavle, Čavle (Brnelić Barbara)
- Host Anton, 5. r., OÅ Kozala, Rijeka (Ugrin Vesna)
- StarÄević Ana, 7. r., Hrvatska nastava u Å vicarskoj (KranjÄić Lea)
- Å vegović Sara, 8. r., OÅ KopriviÄki Ivanec, Koprivnica (KovaÄić Josip)
2. mjesto:
- Božić Melanie, 7. r., OŠČavle, Čavle (Brnelić Barbara)
- Bujdo Lea, 5. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Babić Danijela)
- Grgić Marko, 8. r., OÅ prof. Franje Viktora Å ignjara, Virje (KovaÄić Josip)
- KuhaÄ Iva, 7. r., Hrvatska nastava u Å vicarskoj (KranjÄić Lea)
- Marušić Antonija, 7. r., OŠKajzerica, Zagreb (Brkić Nina)
3. mjesto:
- Filipović Giulia Lina, 5. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Babić Danijela)
- Papić Ema, 8. r., OŠVladimir Gortan, Rijeka (Jurman Ljiljana)
- Pavlić Iva, 8. r., OŠDr. Franje Tuđmana Korenica, Korenica (Štefanac Iva)
- Petranović Katarina, 8. r., OÅ I.G. KovaÄića, Delnice (Marincel Ksenija)
- Stojan Chiara Petra, 6. r., OŠIvan Duknović, Marina (Gruić Dragica)
- Žalac Ana, 8. r., Hrvatska nastava u Å vicarskoj (KovaÄević Jadranka)
Dodjela priznanja i
Izložba djeÄjih crteža iz 11 godina natjeÄaja
biti će u subotu,
20. svibnja 2017. u 15 h,
u prostorijama Hrvatske matice iseljenika u Zagrebu.
Molimo one koji će doći da svoj dolazak najave do
10.05.2017. na e-mail dunja.gaupp(at)bluewin.ch
Radujemo se vaÅ¡im uspjesima i srdaÄno
Äestitamo pobjednicima!
Dunja Gaupp, voditeljica projekta
P.S. Ako je nešto krivo napisano, molim ispravak. |